۱- ابتدا وارد سامانه رویش به نشانی اینترنتی http://jdrooyesh.ir/reg   شوید.

۲- اگر قبلا در این مرکز دوره آموزشی را گذرانده اید بر روی گزینه اول (من فراگیر سامانه هستم و قبلا ثبت نام نموده ام ) و اگر برای نخستین بار می خواهید دوره ای را ثبت نام کنید بر روی گزینه دوم (من فراگیر جدید هستم و می خواهم برای اولین بار ثبت نام کنم ) کلیک نمایید .

تذکر: چنانچه قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید و اطلاعات شما در سیستم ثبت شده است، برای ثبت نام کلاس جدید به پروفایل خود وارد شوید: ( نام کاربری و رمز ورود: کد ملی)

 

۳- از داخل منو“واحد/سازمان” و “مرکز”  مربوطه را انتخاب کرده و سپس کارگروه و طبقه بندی مربوط به دوره مورد نظر را انتخاب نمایید.

تذکر:  به خاطر داشته باشید پیش از انجام مراحل ثبت نام، شناسه پرداخت کارگروه مورد نظر را از طریق تماس با کارشناس آموزش دریافت نمایید.

 

۴- دوره مورد نظر را با کلیک روی علامت مثبت ((+)) انتخاب نمایید.

 

 

۵- بعد از اضافه کردن دوره مدنظر بر روی “مرحله بعد”  کلیک کنید.

 

 

 

۶-مقررات و ضوابط آموزشی را به دقت مطالعه کرده و سپس بر روی “شرایط را مطالعه نموده و می پذیرم” کلیک نمایید.

 

۷-اطلاعات فردی خواسته شده را(مطابق با شناسنامه) پر کنید و در انتها بر روی “مرحله بعد”  کلیک کنید.

تذکر: اطلاعات وارد شده توسط شما به طور اتوماتیک در گواهینامه پایان دوره ثبت خواهد شد.  خواشمند است دقت لازم را در ورود اطلاعات داشته باشید

 

۸-گزینه “پرداخت از طریق درگاه بانک الکترونیکی ” و سپس درگاه پرداختی را انتخاب کرده و سپس روی گزینه “پرداخت و ثبت نهایی” کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

۹-مشخصات کارت بانکی خود را وارد کرده و سپسشناسه پرداخت کارگروه مربوطه (یادداشت شده درمرحله۳)  را در فیلد مشخص شده ثبت نمایید.

 

۱۰- پس از تایید پرداخت روی گزینه تکمیل فرایند خرید کلیک نمایید و از  صفحه کدرهگیری یا پرینت و یا پرینت اسکرین (Print Screen)  گرفته و نزد خود نگاه دارید.